Relacja z konferencji prasowej

W piątek o godzinie 16.00 tuż przed prezentacją drużyny na sezon 2019 zorganizowana została konferencja prasowa dla przedstawicieli mediów. Wszyscy zawodnicy oraz włodarze naszego klubu byli do dyspozycji dziennikarzy.

Na otwarciu prezes forBET Włókniarza Częstochowa Michał Świącik podziękował przedstawicielom mediów za liczne przybycie. Podkreślona została ciągła praca oraz starania klubu o osiąganie coraz wyższego poziomu organizacyjnego.

Trener naszego zespołu – Marek Cieślak swoją wypowiedź rozpoczął od pochwalenia drużyny za przepracowane zgrupowanie w Szklarskiej Porębie. W późniejszej części rozmowy mogliśmy usłyszeć o zadowoleniu z dużego potencjału tegorocznej formacji juniorskiej. Na końcu trener obiecał, że drużyna w każdym spotkaniu da z siebie wszystko i będzie walczyć o jak najlepszy wynik.

Kapitan „Lwów” – Leon Madsen mówił o swojej „wierze” w zrobienie dobrego wyniku zarówno w Grand Prix jak i z Włókniarzem. Zapewnił również o swoim bardzo dobrym przygotowaniu do nadchodzącego sezonu.

Fredrik Lindgren mówił o wysokich ambicjach przed zbliżającą się ligą. Zaznaczył bardzo wysoki potencjał naszej drużyny oraz świetną atmosferę w zespole. Szwed podkreślił, że jest bardzo szczęśliwy z pozostania w naszym klubie.

Nasz nowy nabytek – Paweł Przedpełski, wspomniał o swoich intensywnych przygotowaniach do nadchodzącego sezonu oraz pochwalił bardzo dobrą atmosferę i kontakt w klubie.

Adrian Miedziński podkreślił skupienie oraz chęć zajścia jak najdalej z naszym klubem.

Na końcu Michał Gruchalski zaznaczył swoją radość z bycia wychowankiem naszego klubu, a Jakub Miśkowiak zadeklarował ciężką pracę oraz chęć walki o jak najlepszy wynik w PGE Ekstralidze.