Włókniarz włączył się w Szlachetną Paczkę

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt społeczny organizowany przez Stowarzyszenie Wiosna, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Niezmiernie miło nam poinformować, że w tegoroczną edycję tej jakże szlachetnej akcji włączył się nasz klub. Włókniarz Częstochowa przygotuje bowiem paczkę dla jednej z potrzebujących rodzin z naszego miasta i przekaże ją tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.


Szlachetna Paczka to niejedyna akcja charytatywna, w której udział weźmiemy w najbliższym czasie. Już w czwartek (6 grudnia) pojawimy się bowiem na Żużlowych Mikołajkach, które tradycyjnie już w Klubie Stacherczak zorganizuje Speedway Fan Club. Na imprezę tę przekazaliśmy sporo gadżetów klubowych, które trafią do paczek dla dzieci niepełnosprawnych.