W sobotę emocje w Częstochowie

Mecz o brązowy medal z Betard Spartą Wrocław nie był ostatnimi w tym roku zawodami na SGP Arenie Częstochowa. W związku z optymistycznymi prognozami pogody już w najbliższą sobotę (6 października) na obiekcie przy ulicy Olsztyńskiej postanowiliśmy rozegrać bowiem Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Śląska. Początek 20-biegowego turnieju zaplanowano punktualnie na godzinę 15:00.

W imprezie udział wezmą głownie młodzi żużlowcy. Obecnie dopinana jest lista startowa, na której nie brak ciekawych nazwisk. Swoje występy pod Jasną Górą potwierdzili już wszak m.in.: Michał Gruchalski, Artur Czaja, Oskar Polis, Hubert Łęgowik, Damian Dróżdż, Jakub Miśkowiak, czy też Bartłomiej Kowalski.

Wstęp na zawody będzie możliwy po zakupieniu biletu w cenie 10 zł. Za darmo sobotnie zmagania obejrzą natomiast posiadacze całorocznych karnetów oraz dzieci do lat 12-tu. Cena programu wyniesie 2 zł.

Wejście na SGP Arenę Częstochowa możliwe będzie od godziny 14:00. Otwarte będą furtki od ulicy Orlik-Ruckemanna, Olsztyńskiej i Marysia.