Adrian Miedziński zostaje we Włókniarzu!

W sobotę (29 września) w siedzibie naszego klubu doszło do rozmów pomiędzy działaczami forBET Włókniarza a Adrianem Miedzińskim na temat dalszej współpracy. Zainteresowane strony bardzo szybko doszły do porozumienia i w efekcie wychowanek toruńskiego Apatora drugi sezon z rzędu spędzi pod Jasną Górą.

Debiutancki rok w biało-zielonych barwach okazał się udany dla Miedzińskiego. 33-latek razem z bonusami wywalczył bowiem 148 punktów, co dało mu średnią biegopunktową rzędu 1,663. Dodatkowo na początku maja razem z Tobiaszem Musielakiem na torze w Ostrowie Wielkopolskim dla naszego klubu wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski Par Klubowych.

Adrian Miedziński to kolejny już z tegorocznej kadry Lwów zawodnik, który postanowił pozostać w częstochowskim klubie. Wcześniej warunki kontraktów ustalili bowiem już: Fredrik Lindgren oraz Matej Zagar. Dodatkowo ważne kontrakty na sezon 2019 z Włókniarzem mają: Leon Madsen i Michał Gruchalski.