Bilety na 30 sierpnia również tańsze o 10 zł

Cały czas trwa promocja mPay i Mastercard, dzięki której możecie kupować bilety o 10 zł taniej. Dotyczy to także zaległego meczu z MRGARDEN GKM-em Grudziądz, który odbędzie się w czwartek 30 sierpnia o godzinie 19:30.

Jednocześnie przypominamy, że osoby, które kupiły w aplikacji bilety na odwołany niedzielny mecz otrzymają automatyczny zwrot wydanych środków. Aby ponownie skorzystać z promocji, wystarczy dokonać kolejnego zakupu przy użyciu mPay.

Zasady udziału w promocji:
1. Za bilet musicie zapłacić aplikacją mPay i  dowolną kartą płatniczą (nie tylko Mastercard)
2. Z promocji możecie korzystać wielokrotnie, ale w jednej transakcji możecie kupić tylko 1 bilet promocyjny.

Jak podłączyć kartę płatniczą do mPay?
Kartę płatniczą możecie podłączyć bezpośrednio w aplikacji. Wystarczy uruchomić ją w telefonie, dotknąć kafelka „Środki płatnicze” i wypełnić formularz potrzebnymi danymi. Innym sposobem jest skorzystanie ze strony www.mpay.pl, gdzie kartę można dodać po zalogowaniu się do panelu użytkownika.

Jak kupować bilety?
1. Uruchom aplikację i dotknij kafelka „Bilety sport”
2. Wybierz nadchodzący mecz Włókniarza
3. Określ rodzaj kupowanego biletu – normalny lub ulgowy
4. Wybierz jedną z dostępnych metod płatności kartą. Pamiętaj, że wybierając pierwszą metodę (żółta ikona karty) do zatwierdzenia płatności wystarczy wpisanie kodu PIN, którzy ustaliłeś samodzielnie podczas rejestracji w mPay

Jak i gdzie okazywać bilety do kontroli?
Wszystkie zakupione bilety zostają automatycznie zapisane w aplikacji i są dostępne w zakładce „Kontrola biletów”. Do ich wyświetlania nie jest potrzebne łączenie się z Internetem.
Punkty skanowania mobilnych biletów znajdują się obok wejść od ul. Orlik-Ruckemanna oraz od ul. Marysia.

Jak pobrać aplikację mPay?
Aplikacja jest darmowa i dostępna na telefony z systemami Android oraz iOS. Żeby ją pobrać, wystarczy w sklepie z aplikacjami wpisać „mPay płatności mobilne”. Innym sposobem jest wpisanie w przeglądarce internetowej telefonu adresu www.app.mpay.pl.

Z regulaminem promocji można zapoznać się na stronie internetowej www.mpay.pl.
W przypadku pytań lub chęci otrzymania dodatkowych wskazówek zachęcamy do  kontaktu z Biurem Obsługi Klienta mPay: e-mail bok@mpay.com.pl, tel. +48 34 390 55 57 (infolinia czynna od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 18:00).