Bilety na mecze forBET Włókniarza tańsze o 10 zł!

Drodzy Kibice, w aplikacji naszego sponsora – mPay płatności mobilne – czeka na Was promocja zorganizowana razem z Mastercard. Bilety w aplikacji możecie kupić o 10 złotych taniej. Promocja będzie obowiązywała także na kolejnym meczu.

Są dwa warunki do spełnienia:
1. Za bilet musicie zapłacić dowolną kartą płatniczą (nie tylko Mastercard)
2. Z promocji możecie korzystać wielokrotnie, ale w jednej transakcji możecie kupić tylko 1 bilet promocyjny.

Jak podłączyć kartę płatniczą do mPay?
Kartę płatniczą możecie podłączyć bezpośrednio w aplikacji. Wystarczy uruchomić ją w telefonie, dotknąć kafelka „Środki płatnicze” i wypełnić formularz potrzebnymi danymi. Innym sposobem jest skorzystanie ze strony www.mpay.pl, gdzie kartę można dodać po zalogowaniu się do panelu użytkownika.

Jak kupować bilety i okazywać je do kontroli?
1. Uruchom aplikację i dotknij kafelka „Bilety sport”
2. Wybierz nadchodzący mecz Włókniarza
3. Określ rodzaj kupowanego biletu – normalny lub ulgowy
4. Wybierz jedną z dostępnych metod płatności kartą. Pamiętaj, że wybierając pierwszą metodę (żółta ikona karty) do zatwierdzenia płatności wystarczy wpisanie kodu PIN, którzy ustaliłeś samodzielnie podczas rejestracji w mPay

Wszystkie zakupione bilety zostają automatycznie zapisane w aplikacji i są dostępne w zakładce „Kontrola biletów”. Do ich wyświetlania nie jest potrzebne łączenie się z Internetem.

Z regulaminem promocji można zapoznać się na stronie internetowej www.mpay.pl.

W przypadku pytań lub chęci otrzymania dodatkowych wskazówek zachęcamy do  kontaktu z Biurem Obsługi Klienta mPay: e-mail bok@mpay.com.pl, tel. +48 34 390 55 57 (infolinia czynna od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 18:00).