Poznaliśmy składy na mecz Polska – Dania

Już w niedzielę 13 maja o godzinie 15:00 na SGP Arenie Częstochowa dojdzie do żużlowego pojedynku reprezentacji Polski oraz Danii. Trenerzy obu drużyn – Marek Cieślak i Hans Nielsen – ogłosili składy na to spotkanie.

Trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Marek Cieślak powołał na mecz w Częstochowie aż czterech zawodników, którzy pierwszego maja rywalizowali w Pile przeciwko drużynie Australii. Do Jarosława Hampela, Macieja Janowskiego, Bartosza Zmarzlika oraz Patryka Dudka dołączy powracający po kontuzji Piotr Pawlicki oraz wychowanek miejscowego Włókniarza, Maksym Drabik.

Z kolei w drużynie prowadzonej przez Hansa Nielsena zobaczymy zawodników, którzy w swojej karierze startowali lub startują w barwach częstochowskiego Włókniarza. Skład wystawiony przez „Profesora z Oxfordu” to prawdziwa mieszanka młodości z doświadczeniem.

Dania
1. Leon Madsen
2. Andreas Lyager
3. Niels Kristian Iversen
4. Peter Kildemand
5. Michael Jepsen Jensen
6. Mikkel Michelsen
Menadżer: Hans Nielsen

Polska
9. Jarosław Hampel
10. Piotr Pawlicki
11. Maciej Janowski
12. Maksym Drabik
13. Bartosz Zmarzlik
14. Patryk Dudek
Menadżer: Marek Cieślak

Wejściówki na mecz Polska – Dania już są w sprzedaży. Można je nabyć za pomocą portalu ebilet.pl (www.ebilet.pl/sport/sporty-motorowe/zuzel-mecz). Bilety nabyć będzie można także w siedzibie częstochowskiego klubu.

Ceny biletów:
Bilet normalny – 35 zł
Bilet ulgowy – 25 zł (młodzież szkolna od 13 r.ż, studenci do 26 r.ż. emeryci, renciści),
Trybuna centralna – 50 zł
Dzieci do lat 12 – wstęp wolny;
Program zawodów – 10 zł