Wspólnie przywitajmy nowy sezon!

13 kwietnia ekipa forBET Włókniarza Częstochowa zainauguruje tegoroczny sezon PGE Ekstraligi na SGP Arenie Częstochowa. Aby zobaczyć biało-zieloną ekipę w komplecie, nie będziecie jednak musieli czekać aż tak długo. Już 4 marca (niedziela) w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4 odbędzie się bowiem prezentacja naszego zespołu.

Podczas widowiska częstochowscy Kibice zobaczyć będą mogli całą kadrę Lwów na sezon 2018. To jednak nie koniec atrakcji, jakie przygotowują działacze Włókniarza. Impreza połączona będzie bowiem z koncertem VIDEO – jednym z najpopularniejszych zespołów współczesnej polskiej muzyki rozrywkowej. Istnieje on od 2007 roku i ma na swoim koncie 3 albumy: „Video Gra”, „Nie Obchodzi Nas Rock” oraz „Doskonale Wszystko Jedno”. Wspomniane płyty przyniosły liczne przeboje, m.in: „Bella”, „Idę na plażę”, „Soft”, „Papieros”, „Środa czwartek”, „Szminki róż”, „Fantastyczny lot”, „Wszystko Jedno” oraz „Ktoś Nowy”.


Prezentacja drużyny i koncert gwiazdy muzycznej to niejedyne atrakcje dla Kibiców, którzy 4 marca wybiorą się do Hali Sportowej Częstochowa. Tego dnia nie zabraknie wszak specjalnych konkursów, a dodatkowo po zakończeniu imprezy cała kadra „biało-zielonych” będzie do dyspozycji Fanów. Nasi żużlowcy składać będą autografy na specjalnych plakatach i pozować z Wami do wspólnych zdjęć.

Impreza rozpocznie się punktualnie o godzinie 17:00, a wstęp na nią będzie możliwy po zakupieniu biletu w cenie 15 (miejsca na Trybunie Górnej) lub 30 zł (Trybuna Dolna oraz Parkiet). Ze względu na charakterystykę obiektu oraz specyfikę imprezy ta druga wejściówka nie będzie gwarantowała miejsca siedzącego. Bilety do sprzedaży trafią na tydzień przez Prezentacją.

Za darmo widowisko obejrzą dzieci do lat 12 (urodzone w 2006 roku i później).

Widowisko poprowadzi ceniony dziennikarz sportowy, Tomasz Lorek oraz znany konferansjer, Irek Bieleninik.