Festiwal Smaku z Włókniarzem!

Szykuje się smakowity początek tego miesiąca. Już od 5 do 9 lutego wszyscy miłośnicy będą mogli wziąć udział w najpyszniejszym wydarzeniu w naszym mieście. Otwórzcie swoje kalendarze, zaostrzcie swoje apetyty i zaplanujcie kulinarną podróż już teraz! Startuje bowiem kolejna edycja Festiwalu Smaku i ponownie w wydarzeniu tym udział wezmą żużlowcy Włókniarza Częstochowa!

– Jako organizatorzy możemy śmiało powiedzieć, że Festiwal Smaku w Częstochowie to już tradycja, z czego jesteśmy bardzo dumni. To już piąta edycja Festiwalu Smaku w Częstochowie. Zapewne wiecie na czym to polega, ale dla przypomnienia: przez pięć dni częstochowskie restauracje oraz kawiarnie będą proponować mieszkańcom specjalnie przygotowane na tę okazję wyjątkowe dania, w atrakcyjnych cenach – tłumaczy Katarzyna Kasprzyk, organizator wydarzenia.

Festiwalowe menu: starter plus danie główne w cenie 20 zł,  natomiast opcja deserowa,  napój plus deser za 10 zł.  Serwowane dania będą nieco mniejsze niż standardowe porcje. Natomiast ceny są niezmienne dla wszystkich restauracji i kawiarni biorących udział w wydarzeniu, których na chwilę obecną jest 30.

Chcecie spróbować nowych dań w swoich ulubionych restauracjach lub poznać nowe miejsca i przekonać się o ich poziomie? Nie zwlekajcie, zaplanujcie swoją kulinarną podroż na specjalnie przygotowanej festiwalowej mapie. Więcej informacji, lista lokali, menu wraz ze zdjęciami na stronie internetowej www.festiwal-smaku.pl oraz na Facebook.pl/FestiwalSmaku. Zapraszamy!

Lista lokali biorących udział w Festiwalu Smaku
1. Pecorino Restaurant & Pizza
2. Toscana
3. Restauracja Bistro
4. Drzazga Pizzeria&Restauracja
5. Ecru Restaurant & Caffe
6. Restauracja Sjesta
7. KARMA Restauracja
8. Restauracja Primavera
9. Resto&Cafe29
10. Piwiarnia Częstochowa
11. Pijalnia czekolady “Czekoladowa nuta”
12. Il Gusto Częstochowa
13. Pod Papugami
14. Pierogowa Panna
15. Cleopatra
16. Tajemnicza restauracja
17. KOKU Sushi Częstochowa
18. Arche Hotel Częstochowa
19. Caffe przy alei
20. Dom Pizzy i Wina
21. Cafe & Restaurant Dobry Rok
22. Piekarnia i ZaPiecek u Chłopaków
23. Hotel i Restauracja Zornica
24. Cafe Skrzynka
25. Restauracja Gourmet del Corso
26. QUMIN
27. Del Pierro Ristorante
28. Le Cidre
29. Cukiernia A.Blikle Częstochowa
30. Awokado