Musielak oficjalnie w Częstochowie!

Częstochowscy działacze korzystają z trwającego wciąż okienka transferowego i dopinają formalności związane z angażem zawodników na sezon 2018. W niedzielę (12 listopada) podpisali bowiem umowę z Tobiaszem Musielakiem. W związku z tym w przyszłorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi sympatyczny Tofeek reprezentować będzie barwy Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa.

Tobiasz Musielak to wychowanek leszczyńskiej Unii, z którą święcił wiele sukcesów, szczególnie w gronie juniorskim. Po przejściu w wiek seniora został natomiast kapitanem swojej macierzystej drużyny. Ubiegły sezon spędził z kolei w ROW-ie Rybnik.

W Częstochowie liczymy, że 24-latek będzie sporym wzmocnieniem naszego zespołu. Przemawia za tym chociażby fakt, że Musielak zazwyczaj bardzo dobrze radził sobie na owalu przy ulicy Olsztyńskiej. Przypomnijmy chociażby jego kapitalny występ na SGP Arenie Częstochowa w 2014 roku. Wówczas wywalczył on wszak aż 14 punktów oraz bonus i przyczynił się do pewnego wyjazdowego zwycięstwa leszczynian.