Młodzieżowcy Włókniarza mistrzami Polski!

We wtorek na toruńskiej Motoarenie doszło do decydującego starcia tegorocznych rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów. Ekipa Włókniarza Vitroszlif Crossfit Częstochowa uzbierała 23 oczka pokonując jednym punktem Betard Spartę Wrocław. Kluczowym wyścigiem dla „biało-zielonych” okazał się być właśnie bezpośredni bieg z wrocławianami, który wygrali w stosunku 5:1. Podium zawodów uzupełnili juniorzy Get Well Toruń.

I. Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa – 23:
19. Oskar Polis – 12 (3,3,3,3)
20. Michał Gruchalski – 9 (1,3,3,2)
21. Bartosz Świącik – 2 (1,1,u,0)
28. Mateusz Świdnicki – ns

II. Betard Sparta Wrocław – 22:
4. Damian Dróżdż – 10 (3,3,2,2)
5. Lars Skupień – 6 (w,3,3,t)
6. Oskar Bober – 6 (1,3,1,1)
23. Przemysław Liszka – 0 (w)

III. Get Well Toruń – 21:
10. Daniel Kaczmarek – 10 (2,3,3,2)
11. Igor Kopeć-Sobczyński – 5 (0,1,2,2)
12. Norbert Krakowiak – 5 (2,d,-,3)
25. Marcin Kościelski – 1 (1)

IV. Fogo Unia Leszno – 19:
7. Bartosz Smektała – 6 (1,2,t,3)
8. Dominik Kubera – 10 (3,3,2,2)
9. Wiktor Trofimow – 2 (d,0,-,2)
24. Szymon Szlauderbach – 1 (0,1)

V. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 17:
1. Marcin Turowski – 0 (u/ns,-,-,-)
2. Aureliusz Bieliński – 4 (-,1,3,0)
3. Karol Żupiński – 7 (0,2,3,2)
22. Dominik Kossakowski – 6 (2,2,1,1)

VI. Cash Broker Stal Gorzów – 16:
16. Rafał Karczmarz – 8 (3,2,3,0)
17. Alan Szczotka – 4 (2,2,d,0)
18. Hubert Czerniawski – 4 (w,1,2,1)
27. Kamil Nowacki – ns

VII. MRGARDEN GKM Grudziądz – 7:
13. Kamil Wieczorek – 3 (0,1,1,1)
14. Mike Trzensiok – 3 (1,2,-,w)
15. Dawid Wawrzyniak – 0 (d,0,-,0)
26. Damian Lotarski – 1 (0,1)

Bieg po biegu:
1. Dróżdż, Kossakowski, Skupień (w/u), Turowski (u/ns)
2. Kubera, Kaczmarek, Smektała, Kopeć-Sobczyński
3. Karczmarz, Szczotka, Trzensiok, Wieczorek
4. Polis, Kossakowski, Gruchalski, Żupiński
5. Dróżdż, Smektała, Bober, Trofimow jr (d)
6. Kaczmarek, Krakowiak, Wieczorek, Wawrzyniak (d)
7. Polis, Szczotka, Świącik, Czerniawski (w/u)
8. Kubera, Żupiński, Kossakowski, Trofimow jr
9. Bober, Dróżdż, Kopeć-Sobczyński, Krakowiak (d)
10. Gruchalski, Trzensiok, Świącik, Wawrzyniak
11. Żupiński, Karczmarz, Bieliński, Szczotka (d)
12. Skupień, Dróżdż, Wieczorek, Lotarski
13. Karczmarz, Kubera, Czerniawski, Szlauderbach
14. Gruchalski, Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Świącik (u)
15. Bieliński, Żupiński, Lotarski, Trzensiok (w/u)
16. Skupień, Czerniawski, Bober, Karczmarz
17. Polis, Trofimow jr, Szlauderbach (Smektała – t), Świącik
18. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Kossakowski, Bieliński
19. Polis, Gruchalski, Bober, Liszka (w/2min) (Skupień – t)
20. Smektała, Kubera, Wieczorek, Wawrzyniak
21. Krakowiak, Kaczmarek, Czerniawski, Szczotka