Informacje organizacyjne przed meczem z Falubazem

Już w najbliższą niedzielę (30 lipca) na stadionie SGP Arena Częstochowa odbędzie się spotkanie w ramach XI rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa a zespołem Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra. Początek pojedynku zaplanowano natomiast punktualnie na godzinę 16:30 (start do pierwszego wyścigu).

W dniu meczu sprzedaż biletów prowadzona będzie w klubie oraz w kasach wokół stadionu. W siedzibie klubu (wejście od ulicy Żużlowej) wejściówki zakupić będzie można od godziny 9:00 do 16:15. Ponadto od 15:00 bilety sprzedawane będą w kasach stadionowych. Również o tej samej godzinie nastąpi otwarcie bram dla kibiców (wejścia od parkingu VIP oraz od ulicy Orlik-Rückemanna, Olsztyńskiej, Marysia i Żużlowej – wyłącznie kibice drużyny gości). Na sektor gości obowiązują tylko normalne bilety, natomiast dzieci do lat 12-tu wchodzą na stadion za darmo.

Osoby, które zakupiły bilety drogą elektroniczną, wejść na stadion będą mogły głównym wejściem (od ulicy Orlik-Rückemanna). Niepełnosprawni, poruszający się na wózkach inwalidzkich, na obiekt dostać będą mogli się także głównym wejściem, a następnie najazdami na koronę SGP Areny Częstochowa (lewa i prawa strona od wejścia głównego).

Biuro prasowe podczas niedzielnego pojedynku zlokalizowane będzie w holu budynków klubowych (wejście od ulicy Żużlowej) i funkcjonować będzie w godzinach 14:30-16:15. W nim wydawane będą również bezpłatne wejściówki dla osób, które wygrały przedmeczowe konkursy.

Jednocześnie informujemy, iż podczas spotkania zakupić będzie można klubowe gadżety. Dostępne będą one w domku, znajdującym się tuż przy głównych wejściach na stadion. Oprócz gadżetów zakupić w nim będzie można też meczowe programy. Ponadto na koronie stadionu zlokalizowane będą punkty gastronomiczne dla kibiców.

Harmonogram meczu Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra:
9:00-16:15 – sprzedaż biletów w klubie,
14:30-16:15 – godziny funkcjonowania biura prasowego,
15:00 – rozpoczęcie sprzedaży biletów w kasach stadionowych oraz otwarcie bram wejściowych dla kibiców (wejścia od parkingu VIP oraz od ulicy Orlik-Rückemanna, Olsztyńskiej, Marysia i Żużlowej – wyłącznie kibice drużyny gości),
16:00 – próba toru,
16:15 – prezentacja,
16:30 – start do pierwszego wyścigu.

Ceny biletów:
– sektor centralny – 45 zł,
– normalny – 35 zł,
– ulgowy – 25 zł,
– program – 10 zł,
– wstęp wolny – dzieci do lat 12-tu (urodzone w 2005 roku i później)

Awizowane składy:
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
9. Leon Madsen
10. Karol Baran
11. Matej Zagar
12. Andreas Jonsson
13. Rune Holta
14. Michał Gruchalski
15.

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
1. Jarosław Hampel
2. Jacob Thorssell
3. Patryk Dudek
4. Jason Doyle
5. Piotr Protasiewicz
6. Alex Zgardziński
7.

Sędzia zawodów: Krzysztof Meyze
Komisarz toru: Tomasz Welc