Zagar na podium Grand Prix w Cardiff!

W sobotę na torze czasowym w walijskim Cardiff rozegrano kolejną odsłonę tegorocznego cyklu Grand Prix. Zawody te zakończyły się triumfem Macieja Janowskiego. Drugie miejsce przypadło Jasonowi Doyle’owi, natomiast na najniższym stopniu podium uplasował się żużlowiec Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa, Matej Zagar.

Wyniki:
1. Maciej Janowski (Polska) – 17 (3,3,1,3,1,3,3)
2. Jason Doyle (Australia) – 13 (1,w,2,3,3,2,2)
3. Matej Zagar (Słowenia) – 12 (3,3,2,0,1,2,1)
4. Bartosz Zmarzlik (Polska) – 16 (3,2,3,3,2,3,d)
5. Emil Sajfutdinow (Rosja) – 11 (0,2,3,3,3,0)
6. Peter Kildemand (Dania) – 10 (1,1,3,2,3,0)
7. Patryk Dudek (Polska) – 10 (1,3,2,1,2,1)
8. Chris Holder (Australia) – 10 (1,1,3,2,2,1)
9. Tai Woffinden (Wielka Brytania) – 9 (3,2,2,1,1)
10. Niels Kristian Iversen (Dania) – 7 (2,2,0,0,3)
11. Fredrik Lindgren (Szwecja) – 7 (2,3,d,2,0)
12. Antonio Lindbaeck (Szwecja) – 7 (2,1,1,1,2)
13. Martin Vaculik (Słowacja) – 4 (0,0,1,2,1)
14. Josh Bates (Wielka Brytania) – 2 (2,0,0)
15. Craig Cook (Wielka Brytania) – 2 (t,1,1,0,0)
16. Piotr Pawlicki (Polska) – 1 (t,0,0,1,0)
17. Adam Ellis (Wielka Brytania) – 0 (0,0,0)
18. Greg Hancock (USA) – 0 (d,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Woffinden, Lindgren, Kildemand, Hancock (d/3)
2. Zmarzlik, Lindbaeck, Dudek, Ellis (Pawlicki – t)
3. Janowski, Bates, Holder, Vaculik (Cook – t)
4. Zagar, Iversen, Doyle, Sajfutdinow
5. Zagar, Woffinden, Lindbaeck, Vaculik
6. Lindgren, Iversen, Cook, Pawlicki
7. Janowski, Zmarzlik, Kildemand, Doyle (u/w)
8. Dudek, Sajfutdinow, Holder, Ellis
9. Sajfutdinow, Woffinden, Janowski, Pawlicki
10. Holder, Doyle, Lindbaeck, Lindgren (d/2)
11. Kildemand, Dudek, Vaculik, Iversen
12. Zmarzlik, Zagar, Cook, Bates
13. Zmarzlik, Holder, Woffinden, Iversen
14. Janowski, Lindgren, Dudek, Zagar
15. Sajfutdinow, Kildemand, Lindbaeck, Cook
16. Doyle, Vaculik, Pawlicki, Ellis
17. Doyle, Dudek, Woffinden, Cook
18. Sajfutdinow, Zmarzlik, Vaculik, Lindgren
19. Kildemand, Holder, Zagar, Pawlicki
20. Iversen, Lindbaeck, Janowski, Bates

1. półfinał:
21. Zmarzlik, Doyle, Dudek, Kildemand

2. półfinał:
22. Janowski, Zagar, Holder, Sajfutdinow

Finał:
23. Janowski, Doyle, Zagar, Zmarzlik (d/3)

Wyniki za wp.SportoweFakty.pl