Już w środę młodzieżowe ściganie na SGP Arenie

Ekipa Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa ma obecnie chwilę oddechu od rozgrywek PGE Ekstraligi. Wbrew pozorom nie oznacza to jednak, że nasi zawodnicy mogą narzekać na brak startów. Szczególnie sporo jazd w ostatnim czasie mają młodzieżowcy “biało-zielonych”, którzy rozpoczęli niedawno zmagania w półfinale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

W najbliższą środę (19 lipca) na SGP Arenie Częstochowa odbędzie się IV runda tych rozgrywek w grupie pierwszej. Początek zawodów, w których oprócz ekipy gospodarzy zaprezentują się następujące zespoły: SC Lokomotiv Daugavpils, ROW Rybnik, MRGARDEN GKM Grudziądz, Fogo Unia Leszno, Betard Sparta Wrocław, KŻ Orzeł Łódź, zaplanowano punktualnie na godzinę 17:00.

Skład Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa w środę stanowić będą znani z występów w najlepszej lidze żużlowej świata: Oskar Polis i Michał Gruchalski oraz mniej doświadczeni od nich, ale równie ambitni jeźdźcy, czyli: Bartosz Świącik i Mateusz Świdnicki.

Wstęp na zawody będzie możliwy po zakupieniu biletu w cenie 10 zł. Koszt programu wyniesie natomiast 2 zł. Za darmo imprezę obejrzą posiadacze karnetów na sezon 2017 oraz dzieci do 12-go roku życia (urodzone w 2005 roku i później)

Kasa stadionowa (główne wejście od ulicy Orlik-Ruckemanna) otwarta będzie w dniu zawodów od godziny 16:00.