Informacje organizacyjne przed meczem z GKM-em Grudziądz

Już w najbliższą niedzielę (25 czerwca) na stadionie SGP Arena Częstochowa odbędzie się spotkanie w ramach X rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa a zespołem MRGARDEN GKM Grudziądz. Początek pojedynku zaplanowano natomiast punktualnie na godzinę 19:00 (start do pierwszego wyścigu).

W dniu meczu sprzedaż biletów prowadzona będzie w klubie oraz w kasach wokół stadionu. W siedzibie klubu (wejście od ulicy Żużlowej) wejściówki zakupić będzie można od godziny 9:00 do 18:45. Ponadto od 17:00 bilety sprzedawane będą w kasach stadionowych. Również o tej samej godzinie nastąpi otwarcie bram dla kibiców (wejścia od parkingu VIP oraz od ulicy Orlik-Rückemanna, Olsztyńskiej, Marysia i Żużlowej – wyłącznie kibice drużyny gości).

Osoby, które zakupiły bilety drogą elektroniczną, wejść na stadion będą mogły głównym wejściem (od ulicy Orlik-Rückemanna). Niepełnosprawni, poruszający się na wózkach inwalidzkich, na obiekt dostać będą mogli się także głównym wejściem, a następnie najazdami na koronę SGP Areny Częstochowa (lewa i prawa strona od wejścia głównego).

Biuro prasowe podczas niedzielnego pojedynku zlokalizowane będzie w holu budynków klubowych (wejście od ulicy Żużlowej) i funkcjonować będzie w godzinach 17:00-18:45. W nim wydawane będą również bezpłatne wejściówki dla osób, które wygrały przedmeczowe konkursy.

Jednocześnie informujemy, iż podczas spotkania zakupić będzie można klubowe gadżety. Dostępne będą one w domku, znajdującym się tuż przy głównych wejściach na stadion. Oprócz gadżetów zakupić w nim będzie można też meczowe programy. Ponadto na koronie stadionu zlokalizowane będą punkty gastronomiczne dla kibiców.

Harmonogram meczu Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa – MRGARDEN GKM Grudziądz:
9:00-18:45 – sprzedaż biletów w klubie,
17:00 – rozpoczęcie sprzedaży biletów w kasach stadionowych oraz otwarcie bram wejściowych dla kibiców (wejścia od parkingu VIP oraz od ulicy Orlik-Rückemanna, Olsztyńskiej, Marysia i Żużlowej – wyłącznie kibice drużyny gości),
17:00-18:45 – godziny funkcjonowania biura prasowego,
18:30 – próba toru,
18:45 – prezentacja,
19:00 – start do pierwszego wyścigu.

Ceny biletów:
– sektor centralny – 45 zł,
– normalny – 35 zł,
– ulgowy – 25 zł,
– program – 10 zł,
– wstęp wolny – dzieci do lat 12-tu (urodzone w 2005 roku i później)

Awizowane składy:
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
9. Leon Madsen
10. Karol Baran
11. Sebastian Ułamek
12. Matej Zagar
13. Rune Holta
14. Oskar Polis
15.

MRGARDEN GKM Grudziądz
1. Antonio Lindbaeck
2. Krystian Pieszczek
3. Krzysztof Buczkowski
4. Rafał Okoniewski
5. Artem Laguta
6.
7. Mike Trzensiok

Sędzia zawodów: Wojciech Grodzki
Komisarz toru: Aleksander Janas