Drugie miejsce Lwów na MotoArenie

Młodzieżowcy Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa pewnie zmierzają do półfinału Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Nasi zawodnicy zaliczyli wszak kolejny udany występ w zmaganiach grupowych tych rozgrywek. W środę na toruńskiej MotoArenie zdobyli 22 punkty, co pozwoliło im na zajęcie drugiej lokaty.

Wśród częstochowian najlepiej wypadli: Michał Gruchalski oraz Oskar Polis, którzy zapisali przy swoich nazwiskach po 9 “oczek”. 4 punkty do dorobku naszego zespołu dorzucił natomiast Mateusz Świdnicki.

Wyniki:
I. Get Well Toruń – 30
1. Marcin Kościelski – 8 (3,2,3,-)
2. Igor Kopeć-Sobczyński – 6 (2,-,2,2)
3. Norbert Krakowiak – 7 (3,2,2,-)
22. Daniel Kaczmarek – 9 (3,3,3)

II. Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa – 22
10. Oskar Polis – 9 (2,3,1,3)
11. Michał Gruchalski – 9 (3,3,3,0)
12. Mateusz Świdnicki – 4 (0,2,1,1)

II. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 22
13. Dominik Kossakowski – 11 (3,2,3,3)
14. Aureliusz Bieliński – 6 (2,2,2,0)
15. Marcin Turowski – 5 (1,1,1,2)

IV. GTM Start Gniezno – 19
19. Kevin Fajfer – 6 (0,2,2,2)
20. Damian Stalkowski – 6 (1,w,2,3)
21. Patryk Fajfer – 7 (3,3,0,1)

V. Polonia Bydgoszcz – 13
16. Patryk Sitarek – 5 (d,1,1,3)
17. Mateusz Jagła – 1 (1,0,0,w)
18. Tomasz Orwat – 7 (1,2,2,2)

VI. Euro Finnance Polonia Piła – 12
7. Adrian Woźniak – 7 (1,3,3,d)
8. Kacper Grzegorczyk – 5 (0,1,3,1)
9. Paweł Staniszewski – ns

Naturalna Medycyna PSŻ Poznań – niesklasyfikowani
4. Bartosz Tyras – ns
5. Mateusz Adamczewski – 4 (1,1,1,1)
6. Brak zawodnika

Bieg po biegu:
1. Kościelski, Kopeć-Sobczyński, Adamczewski,
2. Gruchalski, Polis, Woźniak, Grzegorczyk
3. Kossakowski, Bieliński, Jagła, Sitarek (d/4)
4. Krakowiak, Kościelski, Stalkowski, K. Fajfer
5. Woźniak
6. Polis, Kossakowski, Turowski, Świdnicki
7. P. Fajfer, K. Fajfer, Orwat, Jagła
8. Kościelski, Krakowiak, Grzegorczyk
9. Gruchalski, Świdnicki
10. P. Fajfer, Bieliński, Turowski, Stalkowski (w/su)
11. Kaczmarek, Krakowiak, Sitarek, Jagła
12. Kossakowski, Bieliński, Adamczewski
13. Grzegorczyk, Orwat, Sitarek
14. Gruchalski, Stalkowski, Świdnicki, P. Fajfer
15. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Turowski, Bieliński
16. Sitarek, Orwat, Adamczewski
17. Woźniak, K.Fajfer, P.Fajfer
18. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Polis, Gruchalski
19. Stalkowski, K. Fajfer, Adamczewski
20. Kossakowski, Turowski, Grzegorczyk, Woźniak (d/4)
21. Polis, Orwat, Świdnicki, Jagła (w/2min)

Wyniki za wp.SportoweFakty.pl