Polis i Gruchalski w finale MIMP!

We wtorek na torach w Świętochłowicach i w Tarnowie rozegrano eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Kapitalnie w tych pierwszych zawodach spisali się reprezentanci Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa. Z kompletem punktów na koncie na “Skałce” triumfował bowiem Oskar Polis. 12 “oczek” padło natomiast łupem Michała Gruchalskiego, który ostatecznie zajął czwarte miejsce. Obydwaj juniorzy spod Jasnej Góry uzyskali więc awans do finału tych rozgrywek, który rozegrany zostanie 15 lipca w Lesznie.

Z kolei w tarnowskiej eliminacji wystartował trzeci z częstochowian, a mianowicie Bartosz Świącik. Młodzian, który dopiero zbiera szlify w tej rangi zawodach, zapisał przy swoim nazwisku 2 punkty.

Wyniki eliminacji MIMP w Świętochłowicach:
1. Oskar Polis (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 13 (3,2,3,3,2)
3. Robert Chmiel (KS ROW Rybnik) – 12 (3,2,2,3,2)
4. Michał Gruchalski (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa) – 12 (2,3,2,2,3)

5. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń) – 11 (1,2,3,2,3)

6. Alan Szczotka (Cash Broker Stal Gorzów) – 9 (3,0,1,2,3)
7. Przemysław Liszka (Naturalna Medycyna PSŻ Poznań) – 8 (0,3,3,1,1)
8. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) – 8 (2,2,0,3,1)
9. Kamil Wieczorek (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 8 (1,3,1,2,1)
10. Arkadiusz Potoniec (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 7 (2,1,2,d,2)
11. Marcin Kościelski (Get Well Toruń) – 6 (d,1,2,1,2)
12. Dawid Jona (KS ROW Rybnik) – 3 (1,0,1,1,0)
13. Kamil Nowacki (Cash Broker Stal Gorzów) – 3 (w,1,1,1,t)
14. Przemysław Giera (KS ROW Rybnik) – 2 (2,u,0,0,0)
15. Mateusz Pacek (Śląsk Świętochłowice) – 2 (0,1,0,d,1)
16. Miłosz Wypior (KS ROW Rybnik) – 1 (1,w)
17. Marek Lutowicz (Kolejarz Rawicz) – 0 (w,-,-,-,-)
18. Kamil Kamiński (Stal-Met Kolejarz Opole) – 0 (w,d,t,d,d)

Bieg po biegu:
1. Chmiel, Szlauderbach, Jona, Pacek
2. Polis, Gruchalski, Wieczorek, Liszka
3. Zgardziński, Potoniec, Kaczmarek, Kościelski (d4)
4. Szczotka, Giera (Lutowicz – w/2min), Wypior (Kamiński – w/2min), Nowacki (w/u)
5. Polis, Chmiel, Potoniec, Szczotka
6. Wieczorek, Kaczmarek, Pacek, Wypior (w/2x)
7. Gruchalski, Zgardziński, Nowacki, Jona
8. Liszka, Szlauderbach, Kościelski, Kamiński (d4)
9. Zgardziński, Chmiel, Wieczorek, Giera (u4) (Kamiński – t)
10. Polis, Kościelski, Nowacki, Pacek
11. Liszka, Potoniec, Jona, Giera
12. Kaczmarek, Gruchalski, Szczotka, Szlauderbach
13. Chmiel, Gruchalski, Kościelski, Giera
14. Zgardziński, Szczotka, Liszka, Pacek (d4)
15. Polis, Kaczmarek, Jona, Kamiński (d4)
16. Szlauderbach, Wieczorek, Nowacki, Potoniec (d3)
17. Kaczmarek, Chmiel, Liszka, Giera
18. Gruchalski, Potoniec, Pacek, Kamiński (d4)
19. Szczotka, Kościelski, Wieczorek, Jona
20. Polis, Zgardziński, Szlauderbach

Wyniki eliminacji MIMP w Tarnowie:
1. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – 14 (3,3,3,3,2)
2. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 13 (3,2,3,2,3)
3. Norbert Krakowiak (Get Well Toruń) – 12 (3,1,2,3,3)
4. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 11+3 (3,1,3,3,1)
———————-
5. Lars Skupień (ROW Rybnik) – 11+2 (2,3,3,3,0)
6. Kacper Konieczny (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 11+1 (1,3,2,2,3)
7. Michał Nowiński (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 8 (2,3,1,1,1)
8. Wojciech Pilarski (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 8 (2,2,2,0,2)
9. Patryk Wojdyło (Stal Rzeszów) – 8 (2,2,1,1,2)
10. Damian Stalkowski (GTM Start Gniezno) – 6 (1,1,2,2,w)
11. Piotr Pióro (Arge Speedway Wanda Kraków) – 5 (0,u,0,2,3)
12. Mateusz Burzyński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 5 (1,1,1,1,1)
13. Mateusz Rząsa (Stal Rzeszów) – 4 (1,2,d,1,0)
14. Bartosz Świącik (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa) – 2 (0,0,0,t,2)
15. Krystian Stefanów (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 2 (0,0,1,u,1)
16. Wiktor Lampart (Stal Rzeszów) – 0 (w,ns,ns,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. Rolnicki, Skupień, Konieczny, Pióro
2. Dróżdż, Nowiński, Burzyński, Świącik
3. Krakowiak, Pilarski, Stalkowski, Stefanów
4. Trzensiok, Wojdyło, Rząsa, Lampart (w/2min)
5. Dróżdż, Rolnicki, Stalkowski
6. Konieczny, Pilarski, Trzensiok, Świącik
7. Nowiński, Rząsa, Krakowiak, Pióro (u/3)
8. Skupień, Wojdyło, Burzyński, Stefanów
9. Rolnicki, Krakowiak, Wojdyło, Świącik
10. Dróżdż, Konieczny, Stefanów, Rząsa (d/4)
11. Trzensiok, Stalkowski, Burzyński, Pióro
12. Skupień, Pilarski, Nowiński
13. Trzensiok, Rolnicki, Nowiński, Stefanów (u/4)
14. Krakowiak, Konieczny, Burzyński
15. Dróżdż, Pióro, Wojdyło, Pilarski
16. Skupień, Stalkowski, Rząsa, Świącik (t)
17. Rolnicki, Pilarski, Burzyński, Rząsa
18. Konieczny, Wojdyło, Nowiński, Stalkowski (w/u)
19. Pióro, Świącik, Stefanów
20. Krakowiak, Dróżdż, Trzensiok, Skupień

Bieg dodatkowy o 4. miejsce:
21. Trzensiok, Skupień, Konieczny

Wyniki za wp.SportoweFakty.pl