Vitroszlif i CrossFit Częstochowa sponsorami tytularnymi Włókniarza!

Na trwającej właśnie konferencji prasowej ogłoszono pod jaką nazwą w sezonie 2017 występować będzie drużyna Włókniarza. Nowymi sponsorami tytularnymi naszego klubu zostali bowiem: Vitroszlif oraz CrossFit Częstochowa. W tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi „biało-zieloni” występować będą natomiast pod nazwą: Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa.

– Pojawienie się dwóch sponsorów w nazwie naszej drużyny, to efekt naszej wzmożonej pracy w ostatnich miesiącach. Cieszymy się, że atmosfera wokół Włókniarza jest bardzo dobra, a klub postrzegany jest jako profesjonalny ośrodek. To bardzo ułatwia rozmowy z potencjalnymi partnerami. Dziękujemy serdecznie firmom Vitroszlif oraz CrossFit Częstochowa za obdarzeniem nas zaufaniem. Wierzymy, że nasza współpraca układać będzie się wzorcowo, a o tej dwójce naszych sponsorów tytularnych będzie głośno w kraju, dzięki naszym wynikom sportowym. Jednocześnie pragnę podziękować także naszym pozostałym sponsorom, których liczba w tym momencie przekroczyła już 150 firm. Osobne podziękowania składam z kolei na ręce władz miejskich, które kolejny rok pokazują jak ważnym elementem Częstochowy jest Włókniarz – poinformował prezes Włókniarza, Michał Świącik.

Pierwszy ze sponsorów tytularnych naszej drużyny, czyli Vitroszlif istnieje od 1976 roku. Jest jednym z najstarszych producentów okien drewnianych w Polsce. Dzięki wysokiej jakości , która jest efektem wykorzystania nowoczesnych maszyn, selekcjonowanych surowców oraz współpracy z najlepszymi producentami okuć i lakierów, wyroby tej firmy cieszą się rosnącym zainteresowaniem. W ofercie Vitroszlifu oprócz wspomnianych okien znajdują się również drzwi zewnętrze, szyby zespolone, lustra, witraże, szkło piaskowane.

Z kolei CrossFit Częstochowa Bastion to miejsce, w którym każda osoba znajdzie swoje miejsce do realizacji marzeń i pragnień o sprawnym ciele i świetnej sylwetce. Hala przemysłowa zaaranżowana na klub zapewnia doskonałą przestrzeń treningową, 7 metrów wysokości oraz 1200 m2 powierzchni gwarantują komfort treningu. Przestrzeń hali podzielona jest na kilka odrębnych stref otoczonych bieżnią o długości 100 m. W siedzibie CrossFit Częstochowa znajduje się profesjonalna strefa do podnoszenia ciężarów, w klubie zaplanowano także odrębną przestrzeń do treningu personalnego, gimnastyki oraz salę przystosowaną do jogi. CrossFit Częstochowa został stworzony z pasji do treningu i tylko w nim spotkać można doświadczonych trenerów CrossFit. Klub wyposażony jest w najwyższej jakości sprzęt Rogue, Eleiko, Dare.