Informacje organizacyjne przed sobotnią prezentacją drużyny

Coraz bliżej do oficjalnej prezentacji drużyny Włókniarza na sezon 2017. Odbędzie się ona już w najbliższą sobotę (18 lutego) w Hali Sportowej Częstochowa. Na imprezie, którą uświetnią występy zespołów muzycznych: Kombii i Need For Strings, pojawi się cały skład Włókniarza. Początek widowiska zaplanowano na godzinę 20:00. W dalszej części tego newsa prezentujemy istotne informacje organizacyjne.

1. Nadal trwa sprzedaż biletów i karnetów uprawniających do wejścia na sobotnią prezentację. Przypominamy, że wejściówki możecie nabywać w głównej siedzibie klubu codziennie od godziny 8:00 do 15:00 oraz w sklepie komputerowym Pat-Rox, mieszczącym się przy ulicy Strażackiej 1, codziennie od godziny 10:00 do 18:00. Dodatkowo wejściówki zakupić można bez wychodzenia z domu, poprzez aplikację mPay.

2. Cena biletów wynosi: 35 zł (trybuna dolna) i 20 zł (trybuna górna). Za darmo widowisko obejrzą natomiast posiadacze karnetów na sezon 2017 oraz dzieci do lat 12-tu (urodzone w 2005 roku i później).

3. Sobotnia sprzedaż wejściówek będzie prowadzona według następującego harmonogramu: od godziny 10:00 do 16:00 bilety dostępne będą w siedzibie klubu, a także od godziny 10:00 do 14:00 w sklepie komputerowym Pat-Rox przy ulicy Strażackiej 1. Od godziny 18:00 wejściówki będzie można zakupić w kasach Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4, uruchomiona będzie tam także kasa oferująca sprzedaż karnetów (kasa od strony ulicy Marysia). W tej samej kasie odebrać będzie można bilety z konkursów, organizowanych przez media. Będzie to także jedyna kasa, w której możliwa będzie płatność kartą.

4. Wejście na halę będzie możliwe od godziny 19:00.
Uruchomione zostaną trzy wejścia. Posiadacze biletów na trybuny dolne, karnetów srebrnych i złotych będą mogli skorzystać z wejścia głównego od strony ul. Marysia,
natomiast posiadacze biletów na trybuny górne, karnetów ulgowych i normalnych będą wpuszczani wejściami bocznymi, zlokalizowanymi w pobliżu kas biletowych od strony ulicy Żużlowej.
Wszystkie te wejścia będą odpowiednio oznakowane.

5. Osoby, które zakupiły karnet będą mogły odebrać limitowany kalendarz na sezon 2017. Będzie to możliwe z chwilą wejścia na halę, podczas kontroli karnetów.

6. Przypominamy, że będą mogli Państwo skorzystać z uruchomionych punktów gastronomicznych, gdzie zakupić będzie można napoje i przekąski. Działać będą także punkty sprzedaży gadżetów naszego klubu, co umożliwi Państwu solidne przygotowanie się na nadchodzący sezon.
Wiele atrakcji czeka też na najmłodszych fanów naszego klubu, między innymi spotkanie i możliwość zrobienia zdjęcia z maskotką klubu, a także malowanie twarzy przez hostessy.

7. Warto pamiętać, że po koncercie Kombii otwarty zostanie dla wszystkich kibiców hol dolny hali, gdzie w wyznaczonym miejscu nasi zawodnicy oczekiwać będą na Państwa z autografami.

8. Ponadto przewidujemy rewelacyjne nagrody losowane podczas prezentacji drużyny. Do rozlosowania będą między innymi kolacje z zawodnikami Włókniarza Częstochowa.