Zespół Kombii na prezentacji Włókniarza!

Nieco ponad 2 miesiące pozostało do inauguracji tegorocznego sezonu w PGE Ekstralidze. Aby zobaczyć pełny skład Włókniarza, nie będziecie musieli jednak czekać aż do 16 kwietnia, kiedy to na SGP Arenie Częstochowa zmierzymy się z ROW-em Rybnik. Oficjalna prezentacja naszej drużyny odbędzie się bowiem już 18 lutego w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4.

Pierwotnie impreza rozpocząć miała się o godzinie 18:00, a uświetnić ją miał występ zespołu Virgin wraz z wokalistką, Dorotą „Dodą” Rabczewską. W związku z przesunięciem terminu krajowych preselekcji do konkursu Eurowizji właśnie na dzień prezentacji Włókniarza, okazało się, że muzycy nie będą w stanie zagrać koncertu przed fanami naszego klubu.

Błyskawicznie udało nam się znaleźć jednak zastępstwo i 18 lutego częstochowskiej publiczności zaprezentuje się znany i lubiany zespół Kombii z Grzegorzem Skawińskim i Waldemarem Tkaczykiem w składzie. Ze względu na te zmiany początek widowiska przesunięto na godzinę 20:00.

Znane są już także ceny wejściówek na zbliżającą się coraz większymi krokami imprezę. Za miejsce na trybunie górnej zapłacić będzie trzeba 20 zł, natomiast za wejściówkę na trybunę dolną 35 zł. Za darmo prezentację Włókniarza obejrzą natomiast dzieci do lat 12-tu (urodzone w 2005 roku i później) oraz posiadacze karnetów na sezon 2017. Karnety złote i srebrne upoważniać będą do wstępu na atrakcyjniej ulokowane miejsca, natomiast całoroczne wejściówki normalne i ulgowe pozwolą dostać się na trybunę górną. Dodatkowo posiadacze karnetów przy wejściu na halę otrzymają gratis limitowane kalendarze klubowe na 2017 rok.

Prezentacja drużyny Włókniarza będzie głównym elementem imprezy, która odbędzie się 18 lutego. Organizatorzy przygotowują jednak dodatkowe atrakcje dla kibiców, którzy tego dnia pojawią się na Hali Sportowej Częstochowa. Zanim na scenie pojawią się żużlowcy dla fanów Włókniarza koncert dadzą dziewczyny z zespołu Need For Strings. Na zakończenie wystąpi natomiast wspomniany już wcześniej zespół Kombii.

Bilety na prezentację częstochowskiej drużyny zakupić będzie można już od czwartku w siedzibie klubu oraz w sklepie komputerowym „Pat-Rox”, mieszczącym się przy ulicy Strażackiej. Już wkrótce wejściówki dostępne będą także bez wychodzenia z domu, za pomocą aplikacji mPay.