Mecz z ROW-em Rybnik na inaugurację!

We wtorek (13 grudnia) opublikowano terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2017. Pierwszy mecz ekipa Włókniarza rozegra na w Niedzielę Wielkanocną (16 kwietnia) na SGP Arenie Częstochowa. Tego dnia naszym rywalem będzie ROW Rybnik. Również w drugiej rundzie stoczymy batalię na własnym obiekcie. 23 kwietnia zmierzymy się bowiem z FOGO Unią Leszno. Pierwszy mecz wyjazdowy zaliczymy natomiast tydzień później (30 kwietnia) w Grudziądzu.

Terminarz PGE Ekstraligi 2017:

I runda:
16 kwietnia: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – ROW Rybnik
16 kwietnia: Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław
17 kwietnia: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – MRGARDEN GKM Grudziądz
17 kwietnia: Get Well Toruń – Stal Gorzów

II runda:
22 kwietnia: ROW Rybnik – Betard Sparta Wrocław
22 kwietnia: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Get Well Toruń
23 kwietnia: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno
23 kwietnia: MRGARDEN GKM Grudziądz – Stal Gorzów

III runda:
30 kwietnia: MRGARDEN GKM Grudziądz – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
30 kwietnia: Fogo Unia Leszno – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
30 kwietnia: Stal Gorzów – ROW Rybnik
30 kwietnia: Betard Sparta Wrocław – Get Well Toruń

IV runda:
5 maja: ROW Rybnik – MRGARDEN GKM Grudziądz
7 maja: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
7 maja: Betard Sparta Wrocław – Stal Gorzów
7 maja: Get Well Toruń – Fogo Unia Leszno

V runda:
21 maja: MRGARDEN GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław
21 maja: ROW Rybnik – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
21 maja: Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno
21 maja: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Get Well Toruń

VI runda:
28 maja: Get Well Toruń – ROW Rybnik
28 maja: Fogo Unia Leszno – MRGARDEN GKM Grudziądz
28 maja: Stal Gorzów – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
28 maja: Betard Sparta Wrocław – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

VII runda:
2 czerwca: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław
4 czerwca: MRGARDEN GKM Grudziądz – Get Well Toruń
4 czerwca: ROW Rybnik – Fogo Unia Leszno
4 czerwca: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów

VIII runda:
11 czerwca: MRGARDEN GKM Grudziądz – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
11 czerwca: ROW Rybnik – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
11 czerwca: Stal Gorzów – Get Well Toruń
11 czerwca: Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno

IX runda:
16 czerwca: Stal Gorzów – MRGARDEN GKM Grudziądz
18 czerwca: Get Well Toruń – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
18 czerwca: Fogo Unia Leszno – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
9 lipca: Betard Sparta Wrocław – ROW Rybnik

X runda:
25 czerwca: ROW Rybnik – Stal Gorzów
25 czerwca: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno
25 czerwca: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – MRGARDEN GKM Grudziądz
25 czerwca: Get Well Toruń – Betard Sparta Wrocław

XI runda:
28 lipca: MRGARDEN GKM Grudziądz – ROW Rybnik
30 lipca: Fogo Unia Leszno – Get Well Toruń
30 lipca: Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław
30 lipca: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

XII runda:
4 sierpnia: Get Well Toruń – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
6 sierpnia: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik
6 sierpnia: Betard Sparta Wrocław – MRGARDEN GKM Grudziądz
6 sierpnia: Fogo Unia Leszno – Stal Gorzów

XIII runda:
13 sierpnia: MRGARDEN GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno
13 sierpnia: ROW Rybnik – Get Well Toruń
13 sierpnia: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów
13 sierpnia: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław

XIV runda:
20 sierpnia: Get Well Toruń – MRGARDEN GKM Grudziądz
20 sierpnia: Fogo Unia Leszno – ROW Rybnik
20 sierpnia: Stal Gorzów – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
20 sierpnia: Betard Sparta Wrocław – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra