Kibicowski Ambasador PGE Ekstraligi

Akcja pod nazwą „Kibicowski Ambasador PGE Ekstraligi” po debiutanckim sezonie 2016 w Najlepszej Żużlowej Lidze Świata będzie miała swoją kontynuację. Chcesz zobaczyć żużel z nieco innej strony? Cenisz sobie błyskotliwe komentarze? Umiesz robić ciekawe zdjęcia? Potrafisz odnaleźć swoje miejsce w mediach społecznościowych, a może drzemią w tobie talenty dziennikarskie? Ekstraliga czeka na kolejnych kibiców, którzy chcą zostać jej Ambasadorami.

Druga odsłona akcji adresowana jest do fanów ze wszystkich ośrodków żużlowych w Polsce. Wybrani zostaną przede wszystkim najaktywniejsi fani promujący rozgrywki na portalach społecznościowych, osoby pełne pomysłów i gotowe na nowe wyzwania reporterskie. Swoje zgłoszenia należy wysłać drogą mailową na adres bestofthebest@speedwayekstraliga.pl do dnia 24 października. Przekonajcie nas dlaczego to właśnie Was mamy wybrać, pokażcie swoją dotychczasową aktywność w mediach społecznościowych i opiszcie swoje walory! Nie zapomnijcie podać skąd jesteście.

Ambasadorowie marki będą mogli liczyć w sezonie 2017 na ciekawe przedsięwzięcia ze swoim aktywnym udziałem. Szukamy osób pełnoletnich, przede wszystkim z ośrodków żużlowej PGE Ekstraligi (ale nie tylko), które odnajdują się w wirtualnym świecie portali społecznościowych, mają umiejętność pisania, fotografowania i czują się dobrze w lokalnych społecznościach kibicowskich.

W minionym sezonie Ambasadorowie PGE Ekstraligi aktywnie uczestniczyli w wielu akcjach, m.in. przy okazji PGE IMME, Gali PGE Ekstraligi, a także meczów i treningów drużyn ligowych. Kilku z nich relacjonowało kulisy zawodów w portalach społecznościowych, inni sprawdzili się w roli korespondentów lub twórców materiałów wideo.

Dlaczego warto być Ambasadorem PGE Ekstraligi? 

„Bycie Ambasadorem PGE Ekstraligi  to niepowtarzalna szansa na poznanie żużla od kuchni. Niewiele osób ma okazję być za kulisami ligowych spotkań.”
Piotr Kaczmarek, Ambasador PGE Ekstraligi z Gorzowa.

„Zobaczyć to, czego nie widać z trybun, być tam, gdzie nie każdy może być i zrobić coś dla ukochanej dyscypliny sportu. To wszystko razem daje niesamowitą satysfakcję i motywację do działania.”
Kamil Rychlicki, Ambasador PGE Ekstraligi z Grudziądza.

„Bycie Ambasadorem pozwala Ci nie tylko zobaczyć Twój ukochany sport od kuchni. Masz okazję również poznać pozytywnie zakręconych ludzi zakochanych w speedwayu.”
Łukasz Woziński, Ambasador PGE Ekstraligi z Leszna.

„Będąc w sercu żużlowych emocji stajesz się ich nierozłączną częścią. PGE Ekstraliga dostarcza potężnej dawki adrenaliny, której długo nie zapominasz.”
Rafał Martuszewski, Ambasador PGE Ekstraligi z Tarnowa