Włókniarz wziął udział w Charity Fashion & Health Day 2016

W ostatnią niedzielę (25 września) w warszawskim Hotelu Marriott odbyła się impreza dobroczynna pod hasłem “Charity Fashion & Health Day 2016”. Udział w niej wziął również nasz klub, a w stolicy reprezentowali nas: prezes Michał Świącik oraz najlepszy junior tegorocznych zmagań w Nice Polskiej Lidze Żużlowej Hubert Łęgowik.

targi1

Zanim rozpoczęła się główna gala, na korytarzach hotelu obejrzeć można było stoiska kilkudziesięciu firm i instytucji nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Wśród nich znalazło się również stoisko Eko-Dir Włókniarza Częstochowa. Na nim przedstawiciele naszego klubu opowiadali odwiedzającym o specyfice sportu żużlowego oraz pozowali do wspólnych zdjęć z nimi.

targi2

Podczas niedzielnego popołudnia i wieczoru odbyliśmy wiele rozmów i nawiązaliśmy nowe kontakty biznesowe. Mamy nadzieję, że ich efekt będzie widoczny już wkrótce.

Głównym celem tegorocznej edycji “Charity Fashion & Health Day” była zbiórka pieniędzy na rzecz dzieci z autyzmem. Cieszymy się, że również my mogliśmy dołożyć cegiełkę do tej jakże szczytnej akcji.

targi3