Informacje organizacyjne przed meczem ze Stalą Rzeszów

Już w najbliższą niedzielę (3 lipca) na stadionie SGP Arena Częstochowa odbędzie się spotkanie pomiędzy Eko-Dir Włókniarzem a Stalą BETAD Leasing Rzeszów. Początek pojedynku w ramach zaległej IX rundy Nice Polskiej Ligi Żużlowej zaplanowano punktualnie na godzinę 13:15.

W dniu meczu sprzedaż biletów prowadzona będzie wyłącznie w klubie oraz w kasach wokół stadionu. W siedzibie klubu wejściówki zakupić będzie można od godziny 9:00 do 13:30. Ponadto od 12:00 bilety sprzedawane będą w kasach stadionowych. Również o tej samej godzinie nastąpi otwarcie bram dla kibiców (wejścia na koronie stadionu).

Osoby, które zakupiły bilety drogą elektroniczną, wejść na stadion będą mogły głównym wejściem (za wieżą sędziowską). Osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich, z kolei na obiekt dostać będą mogły się najazdami na koronę SGP Areny Częstochowa (lewa i prawa strona od wejścia głównego).

Biuro prasowe podczas niedzielnego pojedynku zlokalizowane będzie w holu budynków klubowych i funkcjonować będzie w godzinach 12:00-13:30. W nim wydawane będą również bezpłatne wejściówki dla osób, które wygrały przedmeczowe konkursy.

Jednocześnie informujemy, iż podczas spotkania zakupić będzie można klubowe gadżety. Dostępne będą one w domku, znajdującym się tuż przy głównych wejściach na stadion.

Na koronie stadionu zlokalizowane będą również punkty gastronomiczne dla kibiców.

Harmonogram meczu Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Stal BETAD Leasing Rzeszów:
9:00-13:30 – sprzedaż biletów w klubie,
12:00 – rozpoczęcie sprzedaży biletów w kasach stadionowych oraz otwarcie bram wejściowych dla kibiców (wejścia koroną stadionu),
13:15 – próba toru,
13:30 – prezentacja,
13:45 – start do pierwszego wyścigu

Ceny biletów:
– sektor centralny – 35 zł,
– normalny – 25 zł,
– ulgowy – 20 zł,
– program – 5 zł,
– wstęp wolny – osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich oraz dzieci do lat 12-tu.

Awizowane składy:
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa:
9. Sebastian Ułamek
10. Mateusz Borowicz
11. Nicolai Klindt
12. Rafał Trojanowski
13. Daniel Jeleniewski
14. Oskar Polis
15.

Stal BETAD Leasing Rzeszów:
1. Karol Baran
2. Nicklas Porsing
3. Maciej Kuciapa
4. Jozsef Tabaka
5. Dawid Lampart
6. Mateusz Rząsa
7.

Sędzia zawodów: Piotr Lis
Komisarz toru: Jacek Krzyżaniak

plakat_stal_rzeszow2