Spotkanie z żużlowcami w Galerii Jurajskiej

W przeddzień meczu z KSM-em Krosno, fani żużla będą mogli spotkać się w Galerii Jurajskiej z zawodnikami Eko-Dir Włókniarza Częstochowa.

Jak będzie wyglądał tegoroczny sezon na torze i jakie plany ma Włókniarz? Już 23 kwietnia w Galerii Jurajskiej pasjonaci żużla będą mogli spotkać się z zawodnikami Eko-Dir Włókniarz Częstochowa i posłuchać z pierwszej ręki o zmaganiach na torze.

galeria

W centrum handlowym odbędzie się otwarte spotkanie z zawodnikami najpopularniejszej w mieście drużyny żużlowej. Sportowcy opowiedzą m.in. o najbliższych planach i startach, podzielą się także opowieściami z toru. Na miejscu będzie można także z bliska zobaczyć motocykl żużlowy.

W spotkaniu udział wezmą:  Artur Czaja – jeden z najbardziej utalentowanych młodych żużlowców, a zarazem wychowanek częstochowskiego klubu, Jacob Thorssell – Szwed występujący w barwach Włókniarza, brązowy medalista Młodzieżowych Mistrzostw Szwecji (Vetlanda 2012) oraz finalista Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów (2014), a także Hubert Łęgowik – 21-letni żużlowiec, Finalista Mistrzostw Europy Juniorów w 2014 r. i zdobywca II miejsca w XII Opolskiej Gali Żużla na lodzie w 2016 r. Zawodnikom będzie towarzyszył manager drużyny Michał Finfa.

– To spotkanie zarówno dla zagorzałych kibiców i fanów tego sportu, jak również dla najmłodszych, których może zafascynować ta dyscyplina. O swoich zmaganiach na torze opowiadać będą młodzi zawodnicy, mający już liczne sukcesy na swoim koncie, będzie również okazja, żeby przymierzyć się do motocykla – mówi Violetta Dziubin, marketing manager Galerii Jurajskiej.

Spotkanie odbędzie się w godzinach od 16:00 do 19:00 w strefie przy Empiku.