Skorpiony żegnają się z Klindtem i chciałyby Lyagera

Nicolai Klindt nie będzie na chwilę obecną ścigał się w rozgrywkach angielskiej Premier League. Żużlowiec związany był tymczasowym kontraktem ze Scunthorpe Scorpions, który właśnie wygasł. Jego miejsce zajął Ashley Morris.

Duńczyk nie da się ukryć, ale jest jednym z najbardziej zapracowanych żużlowców w tym roku. Przed rozpoczęciem sezonu podpisał, aż pięć kontraktów. Oprócz umowy z Eko-Dir Włókniarzem posiadał on także kontrakt w: Anglii (Leicester Lions, Scunthorpe Scorpions), Niemczech (DMV White Tigers) oraz w rodzimej lidze w teamie z Grindsted. Trzeba jednak zaznaczyć, że jego umowa na jazdę w Premier League była tzw. kontraktem krótkoterminowym. I właśnie dobiegł końca. Klindt nie zdecydował się na dalsze starty w tejże klasie rozgrywkowej, bowiem chce skupić się na walce o miejsce w składzie naszego zespołu.

Co ciekawe, na celowniku “Skorpionów” ze Scunthorpe jest inny zakontraktowany przez nas reprezentant Kraju Hamleta – Andreas Lyager. Obecnie jednak promotor Rob Godfrey nie może przeprowadzić więcej zmian w kadrze. Uniemożliwia mu to kontuzja Czecha Zdenka Holuba.