Pracowite dni częstochowskich żużlowców

Pracowite dni czekają częstochowskich żużlowców. Nic zresztą dziwnego, bowiem już w niedzielę kolejne ligowe starcie. 3 kwietnia Eko-Dir Włókniarz uda się do Rawicza, by walczyć o pierwsze w tym roku punkty w Nice Polskiej Lidze Żużlowej.

Duet szkoleniowy – Józef Kafel – Michał Finfa zaprosił na środę swoich zawodników na trening. Rozpocznie się on o godzinie 16:00. W czwartek naszych żużlowców czekają pierwsze w tym roku oficjalne zawody indywidualne – eliminacje Złotego Kasku. Kapitan Rafał Trojanowski o awans do finału walczyć będzie na torze w Krakowie, natomiast Artur Czaja, Mateusz Borowicz i Daniel Jeleniewski do rywalizacji o punkty wyjadą przed własną publicznością. Początek czwartkowego ścigania wyznaczono na godzinę 15:00. Wstęp na imprezę będzie możliwy po zakupieniu biletu w cenie 10 zł. Za darmo zawody obejrzą natomiast posiadacze karnetów oraz dzieci do lat 12. Listę startową znajdą Państwo TUTAJ.

W piątek czeka nas natomiast wyjazd do Tarnowa. Tam czekać będzie na Eko-Dir Włókniarza drużyna Unii Tarnów. Początkowo to spotkanie w ramach treningu punktowanego miało zostać rozegrane na naszym torze, lecz ostatecznie uznano, że wyjazd będzie lepszym rozwiązaniem dla naszych zawodników.