I runda Indywidualnego Pucharu Polski 85-140cc – Młodzieżowe Mistrzostwa Śląska w miniżużlu 2024
W niedzielę (16 czerwca) rozegrana została I runda Indywidualnego Pucharu Polski 85-140cc – Młodzieżowe Mistrzostwa Śląska w miniżużlu 2024.
W zawodach triumfował Bartosz Byszewski (KS Toruń), który z 13 punktami zajął pierwsze miejsce. Drugi był zdobywca 12 punktów Adam Syguda (Stilmar Włókniarz Częstochowa), z kolei podium uzupełnił Szymon Lis (Ostrovia Ostrów) – 11 punktów.
Z ramienia Stilmar Włókniarza Częstochowa w niedzielnych zawodach startowali również: Marcel Woźniak (5 miejsce, 11 punktów, Alan Kielan 8 miejsce, 8 punktów).
I runda Indywidualnego Pucharu Polski 85-140cc – grupa B
Młodzieżowe Mistrzostwa Śląska w miniżużlu 2024
Częstochowa, 16.06.2024, godz. 10.00
- Lis, Woźniak, Kaczmarz, Jona 47,22s
- Kielan, Biedrzycki, Bożek, Sibiński 48,10s
- Kazaniecki, Syguda, Romański, Szymura 47,25s
- Byszewski, Napieracz, Spalding 46,72s
- Lis, Kielan, Romański, Spalding 47,43s
- Woźniak, Kazaniecki, Biedrzycki 47,66s
- Napieracz, Szymura, Jona, Sibiński 47,50s
- Byszewski, Kaczmarz, Syguda, Bożek 47,0s
- Byszewski, Biedrzycki, Lis, Szymura (D) 46,57s
- Syguda, Napieracz, Woźniak, Kielan 47,32s
- Romański, Bożek, Jona 47,97s
- Kaczmarz, Kazaniecki, Sibiński, Spalding 47,44s
- Syguda, Sibiński, Lis 47,15s
- Woźniak, Bożek, Spalding, Szymura 47,41s
- Byszewski, Jona, Kazaniecki, Kielan 46,68s
- Romański, Biedrzycki, Kaczmarz, Napieracz ——
- P1. Romański, Biedrzycki, Kaczmarz, (u), Napieracz (W1)
- Lis, Kazaniecki, Napieracz, Bożek 47,72s
- Romański, Woźniak, Byszewski, Sibiński 47,87s
- Syguda, Biedrzycki, Jona, Spalding 47,87s
- Kielan, Kaczmarz, Szymura 47,09s
- Szymon Lis (Ostrovia Ostrów) 3,3,1,1,3-11 – 3 miejsce .
- Marcel Woźniak (Stilmar Włókniarz Częstochowa) 2,3,1,3,2-11 – 5 miejsce
- Maja Jona (Wikard Rybki Rybnik) 0,1,1,2,1-5 – 12 miejsce
- Gabriel Kaczmarz (Wilki Krosno) 1,2,3,2 ,2-10 – 6 miejsce
- Alan Kielan (Stilmar Włókniarz Częstochowa) 3,2,0,0,3-8 – 8 miejsce
- Dorian Biedrzycki (KS Toruń) 2,1,2,1,2-8 – 10 miejsce
- Maciej Sibiński (Sparta Wrocław) 0,0,1,2,0-3 – 13 miejsce
- Adam Bożek (Wilki Krosno) 1,0,2,2,0-5 – 11 miejsce
- Piotr Romański (Wikard Rybki Rybnik) 1,1,3,3,3-11 – 4 miejsce
- Szymon Kazaniecki (KS Toruń) 3,2,2,1, 2-10 – 7 miejsce
- Wojciech Szymura (Wikard Rybki Rybnik) 0,2,D,0,1-3 – 14 miejsce
- Adam Syguda (Stilmar Włókniarz Częstochowa) 2,1,3,3,3-12 – 2 miejsce
- Karol Spalding (Wikard Rybki Rybnik) 1,0,0,1,0-2 – 15 miejsce
- Konrad Napieracz (Wilki Krosno) 2,3,2,W,1-8 – 9 miejsce
- Bartosz Byszewski (KS Toruń) 3,3,3,3,1-13 – 1 miejsce