Plutowski i Posturzyński rywalizowali w Indywidualnym Pucharze Ekstraligi 250 cc

W poniedziałek 3 czerwca na torze w Krośnie odbyła się 5. runda Indywidualnego Pucharu Ekstraligi w kategorii 250 cc. W turnieju udział wziął Jakub Plutowski oraz Bartłomiej Posturzyński.

Kuba Plutowski rywalizację na długim krośnieńskim obiekcie rozpoczął bardzo dobrze, bo od indywidualnego zwycięstwa. Następnie jednak wiodło mu się już nieco gorzej. W kolejnym swoim starcie zdobył punkcik, a w trzeciej serii przytrafiło się wykluczenie. Ostatecznie przy jego nazwisku znalazły się 4 punkty. Drugi z naszych młodych reprezentantów wywalczył z kolei 5 oczek.

Bartłomiej Posturzyński uplasował się na 12. miejscu, Jakub Plutowski natomiast na 13. pozycji. Zwyciężył reprezentant Unii Leszno, Maksymilian Kostera.