Lech Kędziora
Trener
Andrzej Puczyński
Mechanik klubowy

Lech Kędziora

Starty na żużlu rozpoczął w 1978 roku w GKM-ie Grudziądz. Barw tego zespołu bronił niemal przez całą karierę, czyli do 1991 roku, z przerwą na występy w Ostrovii Ostrów w sezonie 1986. Jego największych sukcesem był awans do finału Indywidualnych Mistrzostw Polski na torze w Gorzowie Wielkopolskim w 1984 roku. Po zakończeniu kariery zawodniczej był trenerem m.in. w GKM-ie Grudziądz, Starcie Gniezno, Polonii Piła, Wybrzeżu Gdańsk i Gwardii Warszawa. Ostatnie lata spędził w Orle Łódź, z którym święcił sukcesy w Nice Polskiej Lidze Żużlowej.


Andrzej Puczyński

Karierę rozpoczął w 1984 roku i do samego jej końca, czyli do 1993 roku, wierny był Włókniarzowi Częstochowa. Nigdy nie był liderem zespołu, ale charakteryzował się waleczną jazdą do samej linii mety, czym zaskarbił sobie sympatię częstochowskich fanów. Startował w wielu finałach imprez młodzieżowych, a największy sukces odniósł w 1988 roku, kiedy to wywalczył brązowy medal Indywidualnych Mistrzostw Śląska Juniorów.

Po zakończeniu kariery nie odszedł od żużla. Rozpoczął bowiem pracę w brygadzie toromistrza w Częstochowie. Później zajął się pracą przy sprzęcie zawodników Włókniarza, a następnie stał się głównym mechanikiem klubowym. Na początku 2008 roku uzyskał uprawnienia instruktora sportu żużlowego i przez kilka sezonów zajmował się szkoleniem żużlowego narybku w naszym mieście. W połowie sezonu 2015 wrócił natomiast do tego, na czym zna się najlepiej, czyli do pracy przy sprzęcie częstochowskich zawodników.