Wyjazd do Grudziądza na inaugurację sezonu!

W poniedziałek opublikowano terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2018. Przyszłoroczne rozgrywki żużlowcy Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa zainaugurują na wyjeździe. 8 kwietnia nasz zespół uda się bowiem do Grudziądza. Pierwszy mecz na SGP Arenie Częstochowa rozegramy natomiast 13 kwietnia (piątek), a naszym rywalem będzie zespół Grupa Azoty Unia Tarnów.

Terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2018:

I runda
Grupa Azoty Unia Tarnów – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (6 kwietnia)
Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno (7 kwietnia)
MRGARDEN GKM Grudziądz – Włókniarz Częstochowa (8 kwietnia)
Cash Broker Stal Gorzów – Get Well Toruń (8 kwietnia)

II runda
Włókniarz Częstochowa – Grupa Azoty Unia Tarnów (13 kwietnia)
Get Well Toruń – Betard Sparta Wrocław (14 kwietnia)
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – MRGARDEN GKM Grudziądz (15 kwietnia)
Fogo Unia Leszno – Cash Broker Stal Gorzów (15 kwietnia)

III runda
MRGARDEN GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno (21 kwietnia)
Grupa Azoty Unia Tarnów – Get Well Toruń (22 kwietnia)
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa (22 kwietnia)
Betard Sparta Wrocław – Cash Broker Stal Gorzów (22 kwietnia)

IV runda
Fogo Unia Leszno – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (27 kwietnia)
Cash Broker Stal Gorzów – Grupa Azoty Unia Tarnów (29 kwietnia)
Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław (29 kwietnia)
Get Well Toruń – MRGARDEN GKM Grudziądz (29 kwietnia)

V runda
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Get Well Toruń (4 maja)
Fogo Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa (6 maja)
Grupa Azoty Unia Tarnów – Betard Sparta Wrocław (6 maja)
MRGARDEN GKM Grudziądz – Cash Broker Stal Gorzów (6 maja)

VI runda
Get Well Toruń – Fogo Unia Leszno (18 maja)
Grupa Azoty Unia Tarnów – MRGARDEN GKM Grudziądz (20 maja)
Betard Sparta Wrocław – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (20 maja)
Cash Broker Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa (20 maja)

VII runda
Włókniarz Częstochowa – Get Well Toruń (27 maja)
Fogo Unia Leszno – Grupa Azoty Unia Tarnów (27 maja)
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Cash Broker Stal Gorzów (27 maja)
MRGARDEN GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław (27 maja)

VIII runda
Cash Broker Stal Gorzów – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (10 czerwca)
Betard Sparta Wrocław – MRGARDEN GKM Grudziądz (10 czerwca)
Grupa Azoty Unia Tarnów – Fogo Unia Leszno (10 czerwca)
Get Well Toruń – Włókniarz Częstochowa (10 czerwca)

IX runda
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław (17 czerwca)
Fogo Unia Leszno – Get Well Toruń (17 czerwca)
Włókniarz Częstochowa – Cash Broker Stal Gorzów (17 czerwca)
MRGARDEN GKM Grudziądz – Grupa Azoty Unia Tarnów (17 czerwca)

X runda
Cash Broker Stal Gorzów – MRGARDEN GKM Grudziądz (1 lipca)
Betard Sparta Wrocław – Grupa Azoty Unia Tarnów (1 lipca)
Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno (1 lipca)
Get Well Toruń – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (1 lipca)

XI runda
Betard Sparta Wrocław – Włókniarz Częstochowa (29 lipca)
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno (29 lipca)
Grupa Azoty Unia Tarnów – Cash Broker Stal Gorzów (29 lipca)
MRGARDEN GKM Grudziądz – Get Well Toruń (29 lipca)

XII runda
Cash Broker Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław (12 sierpnia)
Fogo Unia Leszno – MRGARDEN GKM Grudziądz (12 sierpnia)
Włókniarz Częstochowa – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (12 sierpnia)
Get Well Toruń – Grupa Azoty Unia Tarnów (12 sierpnia)

XIII runda
Cash Broker Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno (27 lipca)
Grupa Azoty Unia Tarnów – Włókniarz Częstochowa (19 sierpnia)
Betard Sparta Wrocław – Get Well Toruń (19 sierpnia)
MRGARDEN GKM Grudziądz – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (19 sierpnia)

XIV runda
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Grupa Azoty Unia Tarnów (26 sierpnia)
Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław (26 sierpnia)
Włókniarz Częstochowa – MRGARDEN GKM Grudziądz (26 sierpnia)
Get Well Toruń – Cash Broker Stal Gorzów (26 sierpnia)

Runda finałowa
1 runda finałowa – półfinały (4-1, 3-2) – 2 września
2 runda finałowa – półfinały rewanże (1-4, 2-3) – 9 września
3 runda finałowa – finały – 16 września
4 runda finałowa – finały rewanże – 23 września