Młodzieżowe ściganie na SGP Arenie Częstochowa

Już w najbliższą niedzielę (13 sierpnia) ekipa Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa zmierzy się z ekipą Betardu Sparty Wrocław. Nie będą to jednak jedyne żużlowe emocje, do których dojdzie w tym tygodniu na SGP Arenie Częstochowa. Już w środę (9 sierpnia) na naszym obiekcie rozegrana zostanie bowiem IX runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Początek rywalizacji zaplanowano punktualnie na godzinę 17:00.

Zawody te pierwotnie odbyć miały się w Rybniku, ale ostatecznie zainteresowane kluby zadecydowały o zamianie terminów rund i w środę juniorzy rywalizować będą pod Jasną Górą. Oprócz ekipy gospodarzy na torze przy ulicy Olsztyńskiej w Częstochowie zaprezentują się następujące Zespoły: Grupa Azoty Unia Tarnów, ROW Rybnik, Get Well Toruń, Orzeł Łódź, Fogo Unia Leszno oraz Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra.

Wstęp na zawody będzie możliwy po zakupieniu biletu w cenie 10 zł. Za program zapłacić będzie trzeba 2 zł. Za darmo imprezę obejrzą natomiast posiadacze całorocznych karnetów oraz dzieci do dwunastego roku życia. Wejście na obiekt będzie możliwe od godziny 16:00 bramą główną przy ulicy Orlik-Ruckemanna.

Barw Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa w środowych zawodach bronić będą: Oskar Polis, Michał Gruchalski oraz Bartosz Świącik.