Mikołajki na żużlowo!

W środę (6 grudnia) w Klubie Muzycznym Stacherczak odbyła się kolejna edycja Mikołajek dla dzieci niepełnosprawnych. W tę niezwykle szlachetną imprezę, którą tradycyjnie już zorganizował Speedway Fan Club, włączyli się przedstawiciele Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa. Nasz klub ufundował bowiem zabawki, które trafiły do paczek dla pokrzywdzonych przez los dzieci.

Dodatkowo w środowy poranek w Klubie Stacherczak nie zabrakło naszych żużlowców. Na imprezie pojawiła się bowiem czwórka naszych juniorów, a mianowicie: Michał Gruchalski, Bartosz Świącik, Mateusz Świdnicki i Daniel Bajor, oraz nowy szkoleniowiec biało-zielonych Marek Cieślak. Reprezentanci naszego klubu długo gościli na scenie i opowiadali najmłodszym o kulisach czarnego sportu. Później pozowali z nimi do wspólnych zdjęć oraz rozdawali autografy.

Po zakończeniu spotkania ekipa Lwów wraz z klubową maskotką przeniosła się do centrum miasta, gdzie rozdawała mieszkańcom Częstochowy kalendarze na rok 2018.


Więcej zdjęć zdjęć z Żużlowych Mikołajek znajdziecie w naszej galerii –> http://wlokniarz.com/portfolio/mikolajki-z-wlokniarzem-2017/