Gruchalski na podium w Rzeszowie

Kolejny udany występ zaliczył junior Eko-Dir Włókniarza Częstochowa, Michał Gruchalski. W środę na torze w Rzeszowie zajął on bowiem trzecie miejsce w VI rundzie tegorocznego cyklu Nice Cup. W stolicy Podkarpacia sympatyczny „Misiek” musiał uznać jedynie wyższość Gleba Czugunowa oraz Wiktora Lamparta.

Zawody w Rzeszowie były ostatnią eliminacją tegorocznych zmagań w Nice Cup. Co warte podkreślenia, najwięcej „oczek” we wszystkich rozegranych rundach zdobył wspomniany już Gruchalski. Finał cyklu odbędzie się natomiast 8 października w Świętochłowicach.

Wyniki:
1. Gleb Czugunow (Kolejarz Opole) – 11+3+3 (2,2,2,3,2)
2. Wiktor Lampart (Stal Rzeszów) – 12+2 (3,3,3,3,t)
3. Michał Gruchalski (Włókniarz Częstochowa) – 12+1 (2,3,1,3,3)
4. Hubert Czerniawski (Stal Gorzów Wlkp.) – 11+2+0 (2,1,3,2,3)
5. Wiktor Lis (Unia Leszno) – 11+1 (1,2,3,3,2)
6. Alan Szczotka (Stal Gorzów Wlkp.) – 11+0 (3,1,3,2,2)
7. Patryk Wojdyło (Stal Rzeszów) – 10 (3,3,1,w,3)
8. Marcel Studziński (Stal Gorzów Wlkp.) – 10 (3,2,2,0,3)
9. Szymon Szlauderbach (Unia Leszno) – 7 (0,2,2,2,1)
10. Mateusz Rząsa (Stal Rzeszów) – 6 (0,3,2,1,0)
11. Kamil Brzeziński (KM Cross Lublin) – 6 (2,1,0,2,1)
12. Oleg Michaiłow (Lokomotiv Daugavpils) – 5 (1,1,1,1,1)
13. Emil Peroń (KM Cross Lublin) – 4 (1,0,0,1,2)
14. Mateusz Pacek (Śląsk Świętochłowice) – 2 (w,0,0,1,1)
15. Kamil Tomaszewski (Śląsk Świętochłowice) – 1 (0,0,1,0,0)
16. Aureliusz Bieliński (Wybrzeże Gdańsk) – 1 (1,0,0,0,d)
17. Maciej Kuromonow (KM Cross Lublin) – 0 (0)
R2. Krystian Włodarczyk (KM Cross Lublin) – NS

Bieg po biegu:
1. (71,11) Szczotka, Brzeziński, Michaiłow, Pacek (u/w)
2. (71,10) Wojdyło, Czerniawski, Peroń, Rząsa
3. (71,09) Lampart, Gruchalski, Bieliński, Tomaszewski
4. (69,42) Studziński, Czugunow, Lis, Szlauderbach
5. (70,15) Wojdyło, Studziński, Michaiłow, Tomaszewski
6. (69,07) Gruchalski, Lis, Szczotka, Peroń
7. (71,00) Lampart, Czugunow, Czerniawski, Pacek
8. (70,34) Rząsa, Szlauderbach, Brzeziński, Bieliński
9. (69,78) Lampart, Szlauderbach, Michaiłow, Peroń
10. (70,34) Szczotka, Czugunow, Wojdyło, Bieliński
11. (70,21) Lis, Rząsa, Tomaszewski, Pacek
12. (70,03) Czerniawski, Studziński, Gruchalski, Brzeziński
13. (69,90) Lis, Czerniawski, Michaiłow, Bieliński
14. (68,98) Lampart, Szczotka, Rząsa, Studziński
15. (70,98) Gruchalski, Szlauderbach, Pacek, Wojdyło (u/w)
16. (69,38) Czugunow, Brzeziński, Peroń, Tomaszewski
17. (69,68) Gruchalski, Czugunow, Michaiłow, Rząsa
18. (69,84) Czerniawski, Szczotka, Szlauderbach, Tomaszewski
19. (71,27) Studziński, Peroń, Pacek, Bieliński (d4)
20. (70,43) Wojdyło, Lis, Brzeziński, Kuromonow, Lampart (t)
Baraż 3-6: (68,90) Czugunow, Czerniawski, Lis, Szczotka
Finał: (69,32) Czugunow, Lampart, Gruchalski, Czerniawski

Wyniki za SportoweFakty.pl