Trwa promocja z biletami tańszymi o 10 zł

Drodzy Kibice, przypominamy, że korzystając z aplikacji naszego sponsora  – mPay płatności mobilne – możecie kupować bilety na mecze Włókniarza aż o 10 zł taniej.

Z myślą o Waszej wygodzie  uruchomiliśmy też kolejny punkt skanowania mobilnych biletów. Od najbliższego meczu będziecie mogli korzystać nie tylko z wejścia od ul. Orlik-Ruckemanna, ale także od ul. Marysia.

Zasady udziału w promocji:
1. Za bilet musicie zapłacić aplikacją mPay i  dowolną kartą płatniczą (nie tylko Mastercard)
2. Z promocji możecie korzystać wielokrotnie, ale w jednej transakcji możecie kupić tylko 1 bilet promocyjny.

Jak podłączyć kartę płatniczą do mPay?
Kartę płatniczą możecie podłączyć bezpośrednio w aplikacji. Wystarczy uruchomić ją w telefonie, dotknąć kafelka „Środki płatnicze” i wypełnić formularz potrzebnymi danymi. Innym sposobem jest skorzystanie ze strony www.mpay.pl, gdzie kartę można dodać po zalogowaniu się do panelu użytkownika.

Jak kupować bilety i okazywać je do kontroli?
1. Uruchom aplikację i dotknij kafelka „Bilety sport”
2. Wybierz nadchodzący mecz Włókniarza
3. Określ rodzaj kupowanego biletu – normalny lub ulgowy
4. Wybierz jedną z dostępnych metod płatności kartą. Pamiętaj, że wybierając pierwszą metodę (żółta ikona karty) do zatwierdzenia płatności wystarczy wpisanie kodu PIN, którzy ustaliłeś samodzielnie podczas rejestracji w mPay

Wszystkie zakupione bilety zostają automatycznie zapisane w aplikacji i są dostępne w zakładce „Kontrola biletów”. Do ich wyświetlania nie jest potrzebne łączenie się z Internetem.

Z regulaminem promocji można zapoznać się na stronie internetowej www.mpay.pl.

W przypadku pytań lub chęci otrzymania dodatkowych wskazówek zachęcamy do  kontaktu z Biurem Obsługi Klienta mPay: e-mail bok@mpay.com.pl, tel. +48 34 390 55 57 (infolinia czynna od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 18:00).