7 punktów Gruchalskiego w Tarnowie

Na torze w Tarnowie odbył się dziś drugi Memoriał Krystiana Rempały. W turnieju startował Michał GruchalskiZawodnik forBET Włókniarza Częstochowa wystąpił w jednej parze z Arturem Czają. Żużlowcy zajęli ostatecznie drugie miejsce tuż za parą Sebastian Niedźwiedź – Bartosz Smektała.

Wyniki:

I. Drużyna Lombard u Górala 25
1. Bartosz Smektała 10+2 (1,0,3,3,2*,1*)
2. Sebastian Niedźwiedź 15+2 (3,3,2*,2*,3,2)

II. Drużyna Hektor 24
13. Artur Czaja 17 (2,3,3,3,3,3)
14. Michał Gruchalski 7+3 (1*,2*,d,1,2*,1)

III. Drużyna Grupy Azoty Unii Tarnów 21
9. Mateusz Cierniak 10+1 (2*,1,2,1,1,3)
10. Patryk Rolnicki 11+1 (3,2,1,3,0,2*)

IV. Drużyna WesBud 18

3. Jakub Jamróg 9 (2,1,1,2,1,2)
4. Oskar Bober 9 (0,3,3,0,3,0)

V. Drużyna FRB Stasiak 18
7. Dominik Kubera 16 (3,3,2,2,3,3)
8. Bartłomiej Kowalski 2 (1,w,0,0,0,1)

VI. Drużyna Grupa 4×4 10
11. Daniel Kaczmarek 10 (1,1,1,3,2,2)
12. Patryk Zieliński (0,0,0,0,0,0)

VII. Drużyna Rigatoni 10
5. Denis Zieliński 2+1 (0,0,0,1*,0,1)
6. Marcin Rempała 8 (2,2,1,2,1,0)

R1. Michał Nowiński NS
R2. Przemysław Konieczny NS

Bieg po biegu:
1. (70,48) Niedźwiedź, Jamróg, Smektała, Bober
2. (70,41) Kubera, Rempała, Kowalski, D.Zieliński
3. (69,47) Rolnicki, Cierniak, Kaczmarek, P.Zieliński
4. (70,39) Niedźwiedź, Czaja, Gruchalski, Smektała
5. (70,04) Bober, Rempała, Jamróg, D.Zieliński
6. (69,31) Kubera, Rolnicki, Cierniak, Kowalski – w/su
7. (70,22) Czaja, Gruchalski, Kaczmarek, P.Zieliński
8. (71,45) Smektała, Niedźwiedź, Rempała, D.Zieliński
9. (70,39) Bober, Kubera, Jamróg, Kowalski
10. (70,38) Czaja, Cierniak, Rolnicki, Gruchalski – d1
11. (71,20) Smektała, Niedźwiedź, Kaczmarek, P.Zieliński
12. (70,65) Rolnicki, Jamróg, Cierniak, Bober
13. (73,10) Kaczmarek, Rempała, D.Zieński, P.Zieliński
14. (69,28) Czaja, Kubera, Gruchalski, Kowalski
15. (70,62) Niedźwiedź, Smektała, Cierniak, Rolnicki
16. (70,48) Bober, Kaczmarek, Jamróg, P.Zieliński
17. (70,88) Czaja, Gruchalski, Rempała, D.Zieliński
18. (70,56) Kubera, Niedźwiedź, Smektała, Kowalski
19. (70,58) Czaja, Jamróg, Gruchalski, Bober
20. (70,92) Cierniak, Rolnicki, D.Zieliński, Rempała
21. (70,74) Kubera, Kaczmarek, Kowalski, P.Zieliński

Wyścig najlepszych zawodników:
22. (70,27) Kubera, Czaja, Rolnicki, Niedźwiedź – d4