Kolejne podium juniorów

Młodzieżowcy Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa nie zwalniają tempa i trzeci dzień z rzędu zajęli trzecią lokatę w zmaganiach grupowych o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów. Podczas rozegranej w środę na torze w Pile ósmej już rundy tych rozgrywek najlepiej w naszym zespole spisał się Oskar Polis. 21-latek wywalczył bowiem 11 „oczek” oraz bonus.

Wyniki:
I. Get Well Toruń – 28:
19. Igor Kopeć-Sobczyński – 10 (3,3,2,2)
20. Marcin Kościelski – 2 (2,w,-,-)
21. Norbert Krakowiak – 5 (-,3,2,-)
28. Daniel Kaczmarek – 11 (2,3,3,3)

II. MRGARDEN GKM Grudziądz – 23:
16. Mike Trzensiok – 12 (3,3,3,3)
17. Kamil Wieczorek – 6 (2,1,2,1)
18. Dawid Wawrzyniak – 5 (0,0,2,3)

III. Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa – 20:
4. Oskar Polis – 11 (3,3,2,3)
5. Michał Gruchalski – 5 (2,2,d,1)
6. Mateusz Świdnicki – 4 (w,3,1,0)

IV. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 17:
7. Dominik Kossakowski – 9 (3,2,1,3)
8. Aureliusz Bieliński – 3 (1,w,2,0)
9. Marcin Turowski – 5 (1,3,1,0)

V. Polonia Bydgoszcz – 14:
10. Tomasz Orwat – 7 (0,2,3,2)
11. Patryk Sitarek – 6 (2,1,1,2)
12. Mateusz Jagła – 1 (1,0,0,0)

VI. GTM Start Gniezno – 12:
13. Patryk Fajfer – 2 (u,d,1,1)
14. Kevin Fajfer – ns
15. Damian Stalkowski – 10 (3,2,3,2)

VII. Euro Finannce Polonia Piła – 3:
1. Adrian Woźniak – 3 (d,1,2,-)
2. Paweł Staniszewski – ns
3. Kacper Grzegorczyk – 0 (w,w,-,-)

Bieg po biegu:
1. (66,75) Polis, Gruchalski, Woźniak (d3)
2. (66,25) Kossakowski, Sitarek, Bieliński, Orwat
3. (66,56) Trzensiok, Wieczorek, P. Fajfer (u2)
4. (67,06) Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Woźniak, Grzegorczyk (w/2min)
5. (66,56) Polis, Kossakowski, Turowski, Świdnicki (w/u)
6. (67,34) Stalkowski, Orwat, Jagła, P. Fajfer (d4)
7. (67,13) Kopeć-Sobczyński, Kaczmarek, Wieczorek, Wawrzyniak
8. (68,93) Turowski, Woźniak, Bieliński (w/2min), Grzegorczyk (w/2min)
9. (70,90) Świdnicki, Polis, Sitarek, Jagła
10. (68,03) Krakowiak, Stalkowski, Kościelski (w/u)
11. (67,84) Trzensiok, Wieczorek
12. (68,75) Polis, Gruchalski, P. Fajfer
13. (67,44) Trzensiok, Bieliński, Turowski, Wawrzyniak
14. (68,72) Kaczmarek, Krakowiak, Sitarek, Jagła
15. (89,44) Stalkowski
16. (68,84) Trzensiok, Wawrzyniak, Świdnicki, Gruchalski (d1)
17. (68,66) Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Kossakowski, Turowski
18. (69,93) Orwat, Sitarek
19. (68,41) Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Gruchalski, Świdnicki
20. (68,66) Kossakowski, Stalkowski, P. Fajfer, Bieliński
21. (69,37) Wawrzyniak, Orwat, Wieczorek, Jagła

Wyniki za wp.SportoweFakty.pl